Nazywam się Monika Honory. Jestem ekspertem holistycznego odchudzania.

Opiera się ono na przekonaniu, że waga ciała jest wynikiem wielu, powiązanych ze sobą  czynników. Aby ją zmienić trzeba oddziaływać na wszystkie z nich. Priorytetem dla mnie jest człowiek –  jego zdrowe, satysfakcjonujące życie, którego ważnym elementem, ale nie głównym punktem, jest prawidłowa masa ciała.

Jestem autorką Programu Przemian, którego celem jest DBANIE O SIEBIE w wymiarze fizycznym, psychicznym i duchowym. Polega on na wprowadzaniu w różnych aspektach życia małych, stopniowych, ale niezmiernie ważnych zmian, które prowadzą do wzmocnienia samoakceptacji i szacunku dla siebie oraz utrwalenia zdrowych nawyków, w tym nowej kultury żywieniowej. Skutkiem ubocznym tych działań jest utrata kilogramów, która mimo tego, że jest punktem wyjścia, nie jest jedynym celem.

Program Przemian

Program Przemian jest holistycznym programem skierowanym do osób z nadwagą i otyłością, które chcą zadbać o siebie i wprowadzić nową jakość do swojego życia. Program nie jest typową dietą o konkretnym wymiarze czasowym– jego istotą jest metamorfoza człowieka tak wymiarze fizycznym jak i psychicznym.

Jedną z najważniejszych jego idei jest szacunek do Twojego organizmu, do Twojej psychiki oraz – także wcześniejszego – stylu życia. Naszym celem nie jest tylko szybka redukcja wagi, ale oczyszczenie organizmu oraz przyspieszenie jego metabolizmu, czego skutkiem jest utrata kilogramów. W Programie Przemian odchudzamy się bez liczenia kalorii, obsesyjnego ważenia się, obwiniania się czy wyrzutów sumienia

Królową programu jest ZUPA, która jest daniem dobrze znanym i lubianym oraz które jest mocno zakorzenione w naszej tradycji. Kojarzy się z rodzinnym obiadem – tym codziennym i tym uroczystym, ciepłem, troską i dzieleniem się tym, co najlepsze. W Programie Przemian tradycję wykorzystujemy w nowoczesny sposób: zupy są naszym sprzymierzeńcem w odchudzaniu.

Odpowiednio przygotowana zupa, dzięki doborowi właściwych składników, jest pełnowartościowym daniem, dostarczającym organizmowi wszystkich niezbędnych substancji odżywczych.

Program Przemian to nie tylko catering i przepisy na zupy, To nowy styl życia:) Dołącz do grona Zupomaniaków:)


Dlaczego nasze zupy?

Jakość

Zupy przygotowywane są przez profesjonalną firmę, wykwalifikowanych kucharzy, w doskonale wyposażonej kuchni, z zachowaniem najwyższych standardów higieny i bezpieczeństwa, potwierdzonych certyfikatem ISO.

Menu układane jest pod okiem szefa kuchni i dietetyka. Jest bardzo rozbudowane – żadna z zup nie powtarza się przez miesiąc! Nie lubimy monotonii, więc stawiamy nacisk na różnorodność smaków, kolorów i dodatków. Stawiamy na różnorodność.

W naszych zupach znajdziecie kilkadziesiąt różnych warzyw i bogactwo dodatków –takich jak przeróżnych rodzajów kasze i makarony.

W naszej ofercie dostępne są również wyjątkowe zupy rodzinne w dużych słoikach o pojemności 900ml, dzięki temu zupą możesz cieszyć się nie tylko Ty, ale również Twoja rodzina!

Świeże produkty

Wykorzystujemy tylko świeże produkty wysokiej jakości.

Bazą do naszych zup są buliony. Każdą zupę gotujemy na wywarze warzywnym, drobiowym, wieprzowym, wołowym lub rybnym. Wpływa to nie tylko na smak, ale też na zawartość składników odżywczych. Każda zupa jest dokładnie przemyślana pod względem składników odżywczych – zawiera różne źródła białka i tłuszczy, zarówno zwierzęcych, jak i roślinnych, oraz węglowodanów, a także składników powszechnie uważanych za dalekie od dietetycznych – masła, śmietany, makaronu, tłustego mięsa itd. Obfituje w warzywa bogate w witaminy.

Czuwamy nad kalorycznością naszych zup. Starannie opracowujemy proporcje składników, aby zapewnić odpowiednią ilość energii, potrzebną dla bezpiecznej redukcji wagi. Nie używamy sztucznych barwników. Warzywa zmieniają lub tracą kolor podczas gotowania. Nie wstydzimy się tego. Akceptujemy naturalne procesy i nie „kolorujemy” naszych zup.

Bezpieczeństwo

To nasz priorytet – zupy przechodzą próby przechowalnicze w laboratorium – mamy pewność, że zachowają wysoką jakość do końca terminu przydatności. Zupy zabezpieczamy w od wieków znanym procesie pasteryzacji. Po prostu zagotowujemy gotowe zupy w słoikach. Staramy się znaleźć złoty środek pomiędzy bezpieczeństwem a zawartością składników odżywczych.

Wykorzystujemy wiedzę dotyczącą przechowywania, nie używając w przepisach składników, które mogą wpłynąć na gorszą trwałość zupy. Niektóre świeże produkty (np. świeże zioła) zastępujemy suszonymi odpowiednikami, żeby mieć pewność, że zupa się nie zepsuje.

Dla zapewnienia odpowiedniej przydatności do spożycia wykorzystujemy jedynie wiedzę o naturalnych właściwościach produktów spożywczych i procesach, jakie mogą między nimi zachodzić. W naszych zupach nie ma sztucznych środków konserwujących. Nie gwarantujemy 2-letnich terminów przydatności. Naszym zupom bliżej do babcinej spiżarni niż półki w hipermarkecie.

Szybka nawigacja
×

Cart