Dostawa

Dla Twojej wygody stworzyliśmy wiele różnych wariantów zamówienia cateringu – od ilości zup, po czas trwania cateringu.

Catering Zup z wydłużonym terminem ważności (zupy pasteryzowane) oraz zupy z kategorii “Skomponuj swoje menu”, a także półprodukty do zup (buliony, koncentraty itp.) wysyłane są poprzez kuriera (GLS). Zupy mają wydłużony termin ważności, zapakowane są w specjalne opakowywania do pasteryzacji i posiadają etykietę z informacją o zupie.

Catering Zupy świeże z szybką wysyłką obsługuje transport chłodniczy – dostawy są niemal codziennie wprost pod Twoje drzwi, w papierowych torbach cateringowych. Każda zupa zapakowana jest w “rynienkę” zabezpieczoną na wierzchu folią oraz etykietą z informacja nt. zupy.

W przypadku cateringu na 7, 14 lub 28 dni (zarówno cateringu zup pasteryzowanych, jak i świeżych) oferujemy darmową przesyłkę.

Zupy z kategorii “Skomponuj swoje menu”, dodatki do zup (buliony itp.) wysyłane są kurierem, niezależnie od podstawowego cateringu, w cenie 16zł (do 17,5 kg; powyżej 17,5 kg = 32 zł itd.).

Wysyłka 1 zestawu dnia próbnego Cateringu Zup świeżych oraz 1 dnia Zup o wydłużonym terminie ważności to koszt 16 zł.

Kurier UPS – Przesyłki kurierskie

Przesyłki rozwożone są w ciągu całego dnia do godziny 20.00.

Data planowanego dostarczenia przesyłki jest orientacyjna.

Dostawy chłodnicze

W podsumowaniu zamówienia, wpisując swój dokładny adres dostawy (a także wchodząc na stronę po raz pierwszy i wpisując kod pocztowy) otrzymasz informację, czy do Twojej miejscowości dojeżdża transport chłodniczy. Dostawy Cateringu Codziennego na 7, 14 i 28 dni są bezpłatne. 1 dzień próbny natomiast to dostawa w cenie 16zł.

Dostawy Cateringu Codziennego realizowane są w godzinach nocnych (pamiętaj o podaniu informacji dla dostawcy w uwagach do zamówienia, takich jak kod do bramy, gdzie zostawić przesyłkę itp. W przeciwnym razie dostawca będzie zmuszony zadzwonić w nocy, by zostawić paczkę, np. gdy brama będzie zamknięta itp.)

Przesyłki zagraniczne – DOSTAWA DO UNII EUROPEJSKIEJ

Zamówiony Catering Standardowy możemy wysłać na teren UE, korzystając z usług kurierskich GLS.

Jesteś poza Polska i chcesz otrzymać dostawę? W podsumowaniu zamówienia, wybierz z listy obsługiwanych krajów swoją lokalizację, wprowadź pełen adres, a automatycznie naliczy się koszt wysyłki do Twojej lokalizacji.

Płatność

Aby opłacić zamówienie (cena wybranego wariantu + koszt wysyłki) możesz wybrać jedną z form płatności:

– TPay (szybki przelew), Blik, karta kredytowa
– PayPal (szybki przelew)
– przelew zwykły na dane:

Nr konta ING: 50 1050 1025 1000 0097 2917 3394
Beauty & SPA Group Monika Honory – Sypniewska

Szybka nawigacja
×

Cart